Readers Scarborough Beckett Cricket League
Founded 1911

Readers Scarborough Beckett Cricket League © 2017

Affiliated to ECB/YCB
Member of North Yorkshire(East) Area Cricket Council

LEADING PERFORMANCES 2018

Score

Name

Club

Opponents

Division

Date

223*

L Franks

Flixton II

Staxton II

Division 1

30/06/2018

202*

S Bowes

Staithes

Forge Valley

Premier

23/06/2018

161

J Bradshaw

Wykeham

Ganton

Division 1

04/08/2018

159

B Luntley

Cloughton

Staxton II

Division 1

02/06/2018

150*

A Machen

Ebberston

Forge Valley

Premier

12/05/2018

139*

C Suggitt

Brompton II

Pickering IV

Division 4W

11/08/2018

137*

C Gray

Wold Newton

Pickering III

Division 2

09/06/2018

133*

E Cooper

Ganton II

Malton & Old Malton IV

Division 4W

02/06/2018

131

E Rounthwaite

Settrington

Scalby II

Division 1

27/05/2018

130

B Atkinson

Brompton II

Pickering IV

Division 4W

11/08/2018

126

C Shrimpton

Fylingdales

Ebberston II

Division 2

04/08/2018

125*

S Iqbal

Cayton III

Muston II

Division 4E

12/05/2018

125*

D Lewis

Seamer II

Sewerby II

Division 2

11/08/2018

124*

J Kinghorn

Pickering IV

Forge Valley III

Division 4W

02/06/2018

123r

D Lewis

Seamer II

Kirkbymoorside

Division 2

28/04/2018

123

P Misrah

Ravenscar II

Scarborough III

Division 4E

28/04/2018

122*

G Miller

Bridlington II

Pickering III

Division 2

19/05/2018

122*

P Bowes

Heslerton

Mulgrave

Premier

19/08/2018

120

C Morrison

Staithes

Nawton Grange

Premier

01/09/2018

119

L Salt

Cloughton II

Mulgrave II

Division 3

16/06/2018

118*

S Smith

Nawton Grange

Forge Valley

Premier

11/08/2018

118

S Collison

Seamer II

Cayton II

Division 2

16/06/2018

117

L Scott

Staxton II

Wykeham

Division 1

05/05/2018

115*

S Beal

Settrington

Flixton II

Division 1

23/06/2018

114*

C Morrison

Staithes

Ebberston

Premier

25/08/2018

113*

G Rounthwaite

Settrington

Flixton II

Division 1

23/06/2018

113

P Kent

Kirkbymoorside

Sewerby II

Division 2

19/05/2018

113

R Baldry

Filey

Mulgrave

Premier

19/05/2018

112

B Cunningham

Scalby III

Scarborough RC

Division 4E

10/06/2018

111

T Poor

Wykeham II

Wold Newton

Division 2

18/08/2018

110

G Chadwick

Seamer

Staithes

Premier

16/06/2018

109*

G Chadwick

Seamer

Staxton

Premier

05/05/2018

109*

S Collison

Seamer II

Pickering III

Division 2

12/05/2018

109*

J Bayes

Ravenscar

Muston

Division 3

05/08/2018

108*

G Shannton

Wykeham III

Malton & Old Malton IV

Division 4W

23/06/2018

107*

L Franks

Flixton II

Sherburn

Division 1

02/06/2018

107*

C Allott

Nawton Grange

Forge Valley

Premier

11/08/2018

106*

B Heyes

Fylingdales

Sewerby II

Division 2

22/07/2018

106

R Baldry

Filey II

Scarborough III

Division 4E

05/05/2018

105*

A Alison

Ganton II

Wykeham III

Division 4W

28/04/2018

105*

J Kinghorn

Pickering IV

Wykeham III

Division 4W

05/05/2018

105

E Cass

Great Habton

Scalby II

Division 1

21/07/2018

105

G Hogg

Wold Newton

Seamer II

Division 2

21/07/2018

104*

C Gray

Wold Newton

Sewerby II

Division 2

23/06/2018

104*

J Ramm

Cloughton II

Muston

Division 3

28/07/2018

104

E Hall

Forge Valley III

Malton & Old Malton IV

Division 4W

26/05/2018

104

E Hall

Forge Valley

Scalby

Premier

28/07/2018

103*

J Till

Flixton II

Settrington

Division 1

28/04/2018

103*

J Bayes

Ravenscar

Snainton

Division 3

18/08/2018

103

C Dove

Staxton

Cayron

Premier

01/07/2018

103

C Sanderson

Sherburn

Wykeham

Division 1

25/08/2018

102*

A Allison

Ganton II

Pickering IV

Division 4W

21/07/2018

102*

J Pinder

Staxton

Mulgrave

Premier

25/08/2018

101*

C Dove

Staxton

Filey

Premier

20/05/2018

101*

T Pateman

Brompton

Cloughton

Division 1

30/06/2018

100*

L Welburn

Pickering III

Seamer II

Division 2

12/05/2018

100*

L Spenceley

Mulgrave II

Muston

Division 3

14/07/2018

100

E Hatton

Flixton II

Scalby II

Division 1

09/06/2018

100

R Milner

Ganton

Staxton II

Division 1

09/06/2018

100

D Pooley

Filey II

Scarborough III

Division 4E

14/07/2018

99

D Jones

Cayton II

Seamer II

Division 2

18/08/2018

99

G Hill

Flixton III

Mulgrave II

Division 3

25/08/2018

98

R Milner

Ganton

Cloughton

Division 1

23/06/2018

97*

D Pooley

Filey II

Cayton III

Division 4E

03/06/2018

95*

G Baldwin

Pickering III

Seamer II

Division 2

12/05/2018

95*

P Kent

Kirkbymoorside

Pickering III

Division 2

26/05/2018

95

W Watts

Bridlington II

Fylingdales

Division 2

02/06/2018

94*

T Sixsmith

Cayton

Thornton Dale

Premier

28/04/2018

94*

L Cousins

Ganton

Scalby II

Division 1

30/06/2018

94*

S Kipling

Mulgrave II

Nawton Grange II

Division 3

21/07/2018

94*

T Poor

Wykeham II

Seamer II

Division 2

04/08/2018

94

C Hurworth

Fylingdales

Wykeham II

Division 2

23/06/2018

93*

D Reardon

Ganton II

Brompton II

Division 4W

30/06/2018

93*

C Malthouse

Scalby

Mulgrave

Premier

01/07/2018

93*

J Hills

Scalby

Heslerton

Premier

25/08/2018

93

P Kent

Kirkbymoorside

Seamer II

Division 2

28/04/2018

93

L Welburn

Pickering III

Kirkbymoorside

Division 2

26/05/2018

93

C Shrimpton

Fylingdales

Wold Newton

Division 2

30/06/2018

93

A Waugh

Scalby

Filey

Premier

11/08/2018

93

M Davis

Heslerton II

Muston

Division 3

19/08/2018

92*

T Pratt

Scarborough III

Ravenscar II

Division 4E

28/04/2018

92*

C Towell

Seamer

Heslerton

Premier

20/05/2018

92*

T Pratt

Scarborough III

Wold Newton II

Division 4E

09/06/2018

92

C Thordarson

Cloughton II

Mulgrave II

Division 3

16/06/2018

91*

M Bruce

Brompton

Staxton II

Division 1

26/05/2018

91

C Thompson

Mulgrave

Seamer

Premier

11/08/2018

91

M Kipling

Snainton

Ravenscar

Division 3

18/08/2018

90*

J Greenlay

Nawton Grange

Heslerton

Premier

23/06/2018

90*

J Knaggs

Wold Newton

Fylingdales

Division 2

30/06/2018

90*

B Cunningham

Scalby

Cayton

Premier

18/08/2018

90

A Bayes

Kirkbymoorside

Sewerby II

Division 2

19/05/2018

90

J Hills

Scalby

Thornton Dale

Premier

01/09/2018

89*

G Chadwick

Seamer

Cayton

Premier

25/08/2018

89

A Virr

Cloughton

Flixton II

Division 1

19/05/2018

89

J Rewcroft

Ravenscar II

Wold Newton II

Division 4E

18/08/2018

89

L Cooke

Scalby

Nawton Grange

Premier

09/09/2018

88

S Ridley

Snainton

Ravenscar  

Division 3

16/06/2018

88

C Lupton

Mulgrave

Scalby

Premier

23/06/2018

88

D Lewis

Seamer II

Ebberston II

Division 2

24/06/2018

88

S Kipling

Mulgrave II

Forge Valley II

Division 3

30/06/2018

88

J Sarup

Ganton II

Pickering IV

Division 4W

21/07/2018

88

T Brickman

Ebberston

Heslerton

Premier

01/09/2018

87*

P Marton

Scalby II

Settrington

Division 1

26/05/2018

87*

C Shrimpton

Fylingdales

Seamer II

Division 2

28/07/2018

87

M Dugdale

Wykeham

Staxton II

Division 1

05/05/2018

87

J Tiffany

Seamer

Heslerton

Premier

20/05/2018

87

R Ward

Staithes

Cayton

Premier

20/05/2018

87

J Mason

Ebberston

Heslerton

Premier

26/05/2018

86*

D Bentley

Great Habton

Brompton

Division 1

23/06/2018

86*

P Metcalfe

Seamer II

Ebberston II

Division 2

24/06/2018

86*

M Bruce

Brompton

Cloughton

Division 1

25/08/2018

86

C Sanderson

Sherburn

Scalby II

Division 1

16/06/2018

86

L Dobson

Sherburn II

Pickering IV

Division 4W

30/06/2018

85

R Nock

Cloughton

Staxton II

Division 1

02/06/2018

84

I Cousins

Ganton

Flixton II

Division 1

12/05/2018

84

R Milner

Ganton

Flixton II

Division 1

12/05/2018

84

J Bayes

Ravenscar

Cloughton II

Division 3

23/06/2018

83

F Lockwood

Ganton II

Thornton Dale II

Division 4W

16/06/2018

82*

D Artley

Sewerby II

Ebberston II

Division 2

09/06/2018

82*

M Dugdale

Wykeham

Cloughton

Division 1

28/07/2018

82

A Leeman

Mulgrave

Filey

Premier

19/05/2018

82

C Knight

Mulgrave

Seamer

Premier

02/06/2018

81

R Middlewood

Heslerton

Seamer

Premier

20/05/2018

81

C Sanderson

Sherburn

Settrington

Division 1

14/07/2018

81

B Walker

Scalby II

Great Habton

Division 1

21/07/2018

81

G Chadwick

Seamer

Mulgrave

Premier

11/08/2018

80*

S Triffitt

Heslerton

Mulgrave

Premier

12/05/2018

80*

A Machen

Ebberston

Seamer

Premier

23/06/2018

80*

M Sheader

Seamer II

Wold Newton

Division 2

21/07/2018

80

R Laurence

Muston II

Cayton III

Division 4E

12/05/2018

80

G Chadwick

Seamer

Nawton Grange

Premier

19/05/2018

80

T Varey

Brompton II

Malton & Old Malton IV

Division 4W

04/08/2018

80

G Hill

Flixton III

Muston

Division 3

11/08/2018

80

N Adams

Nawton Grange II

Forge Valley II

Division 3

11/08/2018

79*

A Ditchburn

Filey

Mulgrave

Premier

19/05/2018

79

M Pryce

Cloughton II

Flixton III

Division 3

19/05/2018

79

R Labuschagne

Scalby

Forge Valley

Premier

20/05/2018

79

G Rounthwaite

Settrington

Great Habton

Division 1

01/07/2018

79

R Bannister

Ganton

Wykeham

Division 1

04/08/2018

79

S Triffitt

Heslerton

Cayton

Premier

09/09/2018

78*

S Wardman

Cloughton II

Snainton

Division 3

14/07/2018

78*

D Brannan

Filey

Seamer

Premier

01/09/2018

78

R Shepherdson

Wykeham III

Pickering IV

Division 4W

05/05/2018

78

S Smith

Nawton Grange

Seamer

Premier

19/05/2018

78

B Norman

Snainton

Muston

Division 3

04/08/2018

78

R Bradley

Ganton

Scalby II

Division 1

25/08/2018

77*

P Metcalfe

Seamer II

Kirkbymoorside

Division 2

28/04/2018

77

B Briggs

Sherburn

Brompton

Division 1

03/06/2018

77

T Fitzgerald

Filey

Thornton Dale

Premier

23/06/2018

77

J McNeil

Cayton

Nawton Grange

Premier

14/07/2018

76*

B Ibson

Bridlington II

Cayton II

Division 2

15/07/2018

76*

C Sanderson

Sherburn

Scalby II

Division 1

18/08/2018

76

S Oxendale

Heslerton

Forge Valley

Premier

05/05/2018

76

C Morrison

Staithes

Scalby

Premier

12/05/2018

76

K Outhart

Staxton

Thornton Dale

Premier

04/08/2018

76

C Lupton

Mulgrave

Staxton

Premier

25/08/2018

76

R Featherstone

Great Habton

Settrington

Division 1

25/08/2018

76

M Fisher

Seamer

Thornton Dale

Premier

27/08/2018

75*

I Dennis

Sewerby II

Fylingdales

Division 2

12/05/2018

75*

J Dawson

Filey

Forge Valley

Premier

16/06/2018

75*

B Luntley

Cloughton

Sherburn II

Division 1

04/08/2018

75*

G Dixon

Cayton II

Seamer II

Division 2

18/08/2018

75

E Hall

Forge Valley III

Ganton II

Division 4W

12/05/2018

75

N Ibbotson

Great Habton

Cloughton

Division 1

12/05/2018

75

C Morrison

Staithes

Thornton Dale

Premier

02/06/2018

75

I Dennis

Sewerby II

Seamer II

Division 2

11/08/2018

75

M Truelove

Muston

Forge Valley II

Division 3

18/08/2018

Fig

Name

Club

Opponents

Division

Date

8/18

R Holt

Snainton

Forge Valley II

Division 3

21/07/2018

8/31

C Hatton

Flixton II

Great Habton

Division 1

04/08/2018

8/34

R Hargreaves

Staxton

Mulgrave

Premier

09/06/2018

8/35

D Outhart

Staxton

Forge Valley

Premier

01/09/2018

8/36

K Glave

Cayton

Nawton Grange

Premier

05/05/2018

7/8

B Traves

Flamborough

Ravenscar

Division 3

26/05/2018

7/9

G Hunt

Thornton Dale

Forge Valley

Premier

25/08/2018

7/16

N Marwood

Nawton Grange II

Muston

Division 3

25/08/2018

7/20

L Watson

Snainton

Nawton Grange II

Division 3

30/06/2018

7/20

H Watson

Heslerton II

Flamborough

Division 2

04/08/2018

7/21

I Atkinson

Ebberston II

Fylingdales

Division 2

26/05/2018

7/23

L Watson

Snainton

Nawton Grange II

Division 3

28/04/2018

7/24

E Cooper

Staxton

Nawton Grange

Premier

12/05/2018

7/27

S Orange

Muston

Flamborough

Division 3

21/07/2018

7/31

S Collison

Seamer II

Cayton II

Division 2

16/06/2018

7/31

W Warwick

Ravenscar

Flamborough

Division 3

11/08/2018

7/32

J Knaggs

Wold Newton

Kirkbymoorside

Division 2

26/05/2018

6/7

T Snowden

Thornton Dale II

Brompton II

Division 4W

18/08/2018

6/8

R Lakin

Snainton

Flamborough

Division 3

25/08/2018

6/10

J Sarup

Heslerton II

Nawton Grange II

Division 3

05/05/2018

6/18

D Ingham

Mulgrave II

Forge Valley II

Division 3

30/06/2018

6/21

E Swiers

Ebberston

Seamer

Premier

22/07/2018

6/22

R Worthy

Sherburn II

Malton & Old Malton IV

Division 4W

21/07/2018

6/23

A George

Brompton II

Sherbun II

Division 4W

14/07/2018

6/24

C Hatton

Flixton III

Nawton Grange II

Division 3

26/05/2018

6/26

T Fitzgerald

Filey

Ebberston

Premier

04/08/2018

6/27

S Hardie

Ebberston

Thornton Dale

Premier

21/07/2018

6/28

N Thornicroft

Nawton Grange

Ebberston

Premier

28/04/2018

6/28

P Bowtell

Bridlington II

Wold Newton

Division 2

26/05/2018

6/30

E Cooper

Staxton

Cayton

Premier

23/06/2018

6/32

J Wilson

Wykeham II

Kirkbymoorside

Division 2

30/06/2018

6/32

J Richardson

Ganton

Cloughton

Division 1

15/07/2018

6/33

B Traves

Flamborough

Snainton

Division 3

23/06/2018

6/33

T Fitzgerald

Filey

Thornton Dale

Premier

01/07/2018

6/34

A Monkman

Settrington

Brompton

Division 1

09/06/2018

6/34

H Gunaskaren

Wold Newton

Ebberston II

Division 2

07/07/2018

6/34

J Harper

Kirkbymoorside

Fylingdales

Division 2

14/07/2018

6/35

C Ferrie

Filey

Ebberston

Premier

09/09/2018

6/36

M Thorpe

Heslerton II

Flamborough

Division 3

26/05/2018

6/36

J Farrow

Sherburn II

Pickering IV

Division 4W

10/06/2018

6/37

P Dickens

Filey

Mulgrave

Premier

21/07/2018

6/42

J Thomson

Sherburn

Ganton

Division 1

21/07/2018

6/43

S Orange

Muston

Cloughton II

Division 3

28/07/2018

6/43

I Thompson

Wykeham

Sherburn

Division 1

25/08/2018

6/45

M Holtby

Sherburn

Wykeham

Division 1

25/08/2018

6/46

T Fitzgerald

Filey

Seamer

Premier

26/05/2018

6/47

J King

Cloughton

Flixton II

Division 1

19/05/2018

6/47

E Cooper

Staxton

Heslerton

Premier

11/08/2018

6/71

N Thornicroft

Nawton Grange

Staxton

Premier

29/07/2018

5/1

J White

Forge Valley II

Flamborough

Division 3

07/07/2018

5/1

H Watson

Heslerton II

Forge Valley II

Division 3

25/08/2018

5/3

T Hulme

Brompton II

Malton & Old Malton IV

Division4W

04/08/2018

5/4

D Bean

Sherburn II

Forge Valley III

Division 4W

09/06/2018

5/5

D ingram

Mulgrave II

Ravenscar

Division 3

26/05/2018

5/6

J Allison-Wilson

Brompton II

Malton & Old Malton IV

Division4W

04/08/2018

5/8

J Lay

Heslerton II

Cloughton II

Division 3

26/05/2018

5/8

A Holden

Cayton

Thornton Dale

Premier

30/06/2018

5/10

D Coote

Nawton Grange

Thornton Dale

Premier

28/07/2018

5/11

C Soulsby

Wykeham

Cloughton

Division 1

09/06/2018

5/12

L Eyre

Wykeham III

Forge Valley III

Division 4W

05/08/2018

5/13

T Evans

Pickering III

Ebberston II

Division 2

05/05/2018

5/13

G Cousins

Ganton

Staxton II

Division 1

09/06/2018

5/13

I Cousins

Ganton

Brompton

Division 1

16/06/2018

5/13

B Jackson

Bridlington II

Ebberston II

Division 2

23/06/2018

5/13

J Morrison

Staithes

Thornton Dale

Premier

11/08/2018

5/14

J Rounthwaite

Settrington

Scalby II

Division 1

04/08/2018

5/14

J Farrow

Sherburn II

Thornton Dale II

Division 4W

25/08/2018

5/17

W Curtis

Great Habton

Cloughton

Division 1

22/07/2018

5/17

D Morris

Staxton

Thornton Dale

Premier

09/09/2018

5/18

J McAleese

Cayton

Seamer

Premier

09/06/2018

5/19

G Elwell

Cloughton II

Mulgrave II

Division 3

16/06/2018

5/19

M Atkinson

Wold Newton II

Cayton III

Division 4E

23/06/2018

5/20

H Holden

Cayton

Thornton Dale

Premier

28/04/2018

5/20

N Vernon

Filey II

Cayton III

Division 4E

26/05/2018

5/20

M Fisher

Seamer

Mulgrave

Premier

02/06/2018

5/20

B Briggs

Sherburn

Wykeham

Division 1

30/06/2018

5/20

P Webster

Brompton

Sherburn

Division 1

07/07/2018

5/20

G Hardie

Ebberston II

Pickering III

Division 2

14/07/2018

5/21

C Parkin

Bridlington II

Kirkbymoorside

Division 2

05/05/2018

5/21

P Waring

Thornton Dale II

Sherburn II

Division 4W

25/08/2018

5/22

D Jeminson

Heslerton

Nawton Grange

Premier

01/07/2018

5/22

B Jackson

Bridlington II

Kirkbymoorside

Division 2

07/07/2018

5/23

M Estill

Fylingdales

Cayton II

Division 2

21/07/2018

5/23

D Jeminson

Heslerton

Staithes

Premier

21/07/2018

5/23

C Pearson

Cayton II

Seamer II

Division 2

18/08/2018

5/23

C Ferrie

Filey

Forge Valley

Premier

18/08/2018

5/24

E Rounthwaite

Settrington

Ganton

Division 1

02/06/2018

5/24

L Watson

Snainton

Cloughton II

Division 3

03/06/2018

5/24

T Barker

Malton & Old Malton IV

Wykeham III

Division 4W

25/08/2018

5/25

F Beal

Ebberston

Thornton Dale

Premier

19/05/2018

5/25

L Watson

Snainton

Heslerton II

Division 3

09/06/2018

5/25

J Deaves

Scalby

Cayton

Premier

18/08/2018

5/25

S Winwood

Seamer II

Ebberston II

Division 2

25/08/2018

5/26

A Durrant

Nawton Grange II

Snainton

Division 3

28/04/2018

5/26

R Bradley

Ganton II

Wykeham III

Division 4W

28/04/2018

5/26

T Sixsmith

Cayton

Forge Valley

Premier

19/05/2018

5/26

D Coote

Nawton Grange

Heslerton

Premier

23/06/2018

5/27

J Thomson

Sherburn

Scalby II

Division 1

16/06/2018

5/27

G Hodgson

Pickering III

Ebberston II

Division 2

14/07/2018

5/27

R Bradley

Ganton II

Filey II

Division 4

02/09/2018

5/28

A Holden

Cayton

Scalby

Premier

16/06/2018

5/28

S Bowes

Staithes

Ebberston

Premier

25/08/2018

5/29

C Lupton

Mulgrave

Thornton Dale

Premier

14/07/2018

5/30

C Mudd

Brompton

Great Habton

Division 1

28/04/2018

5/30

J Stokoe

Ravenscar II

Scalby III

Division 4E

19/05/2018

5/30

L Cooke

Scalby

Seamer

Premier

30/06/2018

5/31

A Morris

Seamer

Scalby

Premier

28/04/2018

5/31

A Morris

Seamer

Nawton Grange

Premier

19/05/2018

5/31

S Bowes

Staithes

Staxton

Premier

30/06/2018

5/31

C Barnes

Ebberston

Nawton Grange

Premier

30/06/2018

5/31

I Thompson

Wykeham II

Sewerby II

Division 2

14/07/2018

5/31

F Lockwood

Ganton II

Thornton Dale II

Division 4W

14/07/2018

5/31

P Webster

Brompton

Settrington

Division 1

28/07/2018

5/32

S Carver

Ganton

Sherburn

Division 1

21/07/2018

5/34

R Bradley

Ganton II

Forge Valley III

Division 4W

05/05/2018

5/34

T Beck

Forge Valley

Staxton

Premier

26/05/2018

5/34

J Dawson

Filey

Thornton Dale

Premier

23/06/2018

5/34

A Virr

Cloughton

Flixton II

Division 1

21/07/2018

5/34

B Jackson

Bridlington II

Pickering III

Division 2

21/07/2018

5/35

M Atkinson

Wold Newton II

Muston II

Division 4E

28/04/2018

5/36

D Pearson

Wykeham

Cloughton

Division 1

09/06/2018

5/36

B Anderson

Muston

Forge Valley II

Division 3

16/06/2018

5/37

S Bowes

Staithes

Heslerton

Premier

19/05/2018

5/37

S Glave

Cayton II

Bridlington II

Division 2

30/06/2018

5/37

D Jeminson

Heslerton

Forge Valley

Premier

14/07/2018

5/38

P Kinghorn

Heslerton

Ebberston

Premier

26/05/2018

5/38

I Farrow

Thornton Dale

Forge Valley

Premier

09/06/2018

5/38

W Dawson

Nawton Grange

Scalby

Premier

04/08/2018

5/38

C Ferrie

Filey

Nawton Grange

Premier

25/08/2018

5/39

B Heaton

Bridlington II

Sewerby II

Division 2

18/08/2018

5/40

S Winwood

Seamer II

Fylingdales

Division 2

09/06/2018

5/40

T Turan

Scalby III

Scarborough RC

Division 4E

04/08/2018

5/40

B Norman

Snainton

Mulgrave II

Division 3

11/08/2018

5/41

J Morrison

Staithes

Forge Valley

Premier

23/06/2018

5/42

M Jackson

Mulgrave

Forge Valley

Premier

30/06/2018

5/42

C Barnes

Ebberston II

Wold Newton

Division 2

07/07/2018

5/43

C Soulsby

Wykeham

Brompton

Division 1

21/07/2018

5/43

J Ledden

Scalby II

Brompton

Division 1

11/08/2018

5/44

G Hunt

Thornton Dale

Staithes

Premier

02/06/2018

5/44

C Lockwood

Thornton Dale

Staxton

Premier

04/08/2018

5/45

J Boyes

Great Habton

Flixton II

Division 1

26/05/2018

5/47

T Fitzgerald

Filey

Seamer

Premier

01/09/2018

5/51

G Bentley

Nawton Grange

Seamer

Premier

19/05/2018

5/54

E Hopper

Scalby

Forge Valley

Premier

28/07/2018

5/55

J Rounthwaite

Settrington

Wykeham

Division 1

05/05/2018

5/60

N Shabir

Flixton II

Sherburn

Division 1

11/08/2018

5/60

D Jeminson

Heslerton

Mulgrave

Premier

19/08/2018

5/62

T Shrimpton

Fylingdales

Seamer

Division 2

28/07/2018

5/64

T Geall

Scalby II

Ganton

Division 1

25/08/2018

5/82

M Jackson

Mulgrave

Nawton Grange

Premier

16/06/2018